Жителям великих міст уже недостатньо кімнатних квітів у горщиках або в вазонах на балконі. У тренді - композиції з моху як у вигляді невеликих картин, так і панно на всю стіну. Детально про вироби з стабілізованого моху ми розповімо в цій статті.


Ключові переваги кожної картини з стабілізованого моху

  1. Не вимагає спеціального освітлення, доступу сонячного світла, обслуговування та догляду, тому ідеально підходить для тих, хто не має часу і ресурсів або просто хоче займатися живою зеленню. Композиції з моху не потрібно поливати, обприскувати, обрізати, удобрювати, очищати від засохлих листя і гілок, боротися зі шкідниками. Можна залишити свою квартиру або офіс на кілька місяців, але стан обробки не зміниться після повернення людей.

  2. Довговічність завдяки багаторічній стійкості. За умови забезпечення відповідної вологості 40-60% зберігається в первісному вигляді 5 і більше років. Картини з моху не в'януть, що не сохнуть, не старіють і не хворіють; вони не змінюють ні запаху, ні кольору, і навіть не втрачають своєї м'якості.

  3. Безпечний для людей, маленьких дітей і тварин. Не має запаху, притягує пил, стійкий до утворення цвілі, мікроорганізмів, грибків і комах. Нащо, має клас В вогнестійкості.

  4. Наявність виробів з моху в інтер'єрі позитивно впливає на самопочуття. Вид зелені розслабляє, заспокоює нерви і дозволяє сповільнити гонку думок. Картина з моху на стіні - це задоволення не тільки для очей, а й для органів почуттів, включаючи дотик завдяки приємною м'якою текстурою рослини.

  5. Декоративні властивості поєднують в собі універсальність і індивідуальність. Завдяки цьому виріб з моху підходить для будь-якого приміщення, незалежно від оригінального стилю. Він ефектно оживляє простір і надає йому енергійний, стильний характер.

  6. Раціональне використання простору, оскільки картини з моху виготовляються на замовлення в будь-яких розмірах, тому вони відмінно заповнюють вільний простір.

  7. Поліпшення акустики приміщення - звукоізоляція, придушення шумів і звукових хвиль. Тому картина з стабілізованого моху ідеально підходить для конференц-залу, спальні, ванної кімнати, СПА-салону або будь-якого іншого приміщення, де цінуються спокій, свобода і обачність.Як виготовляються картини з моху?

Процес стабілізації - це здавна відомий трав'яний метод для продовження красивого зовнішнього вигляду рослин, зазвичай квітів для букетів. Їх фіксують стабілізуючою сумішшю, яка проникає в рослину і замінює воду. В результаті вони зберігають свій колір і структуру і в той же час є екологічно чистими і здатні біологічно руйнуватися. Основним закріплює інгредієнтом є рослинний гліцерин і правильно підібрані натуральні барвники.

Крім повнорозмірних панно для стін, ми також виготовляємо картини меншого розміру, клеєні панелі з написами або логотипом компанії. Мінімальний розмір становить 3 м2. Ми працюємо виключно зі свіжими якісними матеріалами. Виконуємо як стандартні, так і нестандартні замовлення. Завжди дбаємо про кожну деталь, створюючи кожен виріб з унікальним характером.