Раніше настінні годинники виконували тільки практичну функцію - показували час. Сьогодні вдало підібрана модель може стати цікавою прикрасою інтер'єру, що дозволяє створити оригінальне оформлення простору. Годинники з стабілізованого моху передають розслаблення і природність, заспокоюють і дозволяють очам відпочивати, а думкам відволікатися від напруженої роботи.


Настінний годинник з мохом в якому дизайні краще вибрати?

Правильно підібрані годинник відмінно доповнити композицію і стати неповторною прикрасою. Ідеальне рішення - купити годинник з моху, які гармонує з конкретним стилем і декором приміщення.


Годинники з мохом, виготовлені в традиційному або в ретро-стилі, гармоніюють з класичним інтер'єром. Стилізовані під станцію або під митників - виглядають розкішно, винтажно, а згодом навіть нагадують антикваріат.


Настінний годинник з мохом відрізняються простим дизайном і стриманим зовнішнім виглядом.


Арабські і римські цифри, оформлені в індустріальному стилі, відрізняються мінімалізмом і приглушеними тонами, але виділяються незвичайною формою і навіть дивним і вкрай оригінальним дизайном.


Людям, які цінують вишуканий стиль, сподобаються дизайнерські годинники, мох в них замінює фон. Вони виготовляються без циферблата, тільки зі стрілками.


Як вибрати мохові годинник для різних приміщень?


  • У вітальнях, оформлених в класичному стилі, будуть дуже добре виглядати великі круглі настінні еко-годинник з моху, особливо там, де переважає дерев'яні меблі. Для інтер'єрів у стилі модерн або мінімалізм підійдуть моделі цікавої форми і оригінального забарвлення. Вони підкреслять новаторський характер кімнати.


  • На кухню можна замовити виготовлення годинників з моху в формі фрукта, овоча або великої тарілки, з контуром з столових приладів


  • У дитячій кімнаті доречні барвисті годинник вигляді казкового героя або сюжет мультфільму.


  • Молодій людині сподобається модель з текстом його резюме, логотипом улюбленої футбольної команди або музичного гурту.


  • У подарунок дорослим людям можна виготовити годинник з коханою цитатою, побажанням або в національних кольорах українського прапора.


  • В офісі, магазині, ресторані, готелі настінні годинники можуть підкреслити характер компанії і її корпоративні традиції. Вони підкреслять професіоналізм і працьовитість колективу, покажуть точний час початку і тривалості заходу, привернуть увагу майбутніх клієнтів і партнерів. Для робочого кабінету підійдуть круглі настінні годинники традиційного розміру. Для холу або щоб повісити над рецепшене, варто вибрати модель побільше, причому без циферблата. Вона підкреслить сучасність мислення і свіжий творчий підхід.
Ознайомтеся з асортиментом каталогу моделей ECO WATCH і виберіть вподобані годинник або ми виготовимо виріб з оригінальним дизайном по вашим ідеям.