Меню
Ваш кошик

Блог Новостная лента

04 Jul Як вибрати годинник з моху
Alena 2 3136
Раніше настінні годинники виконували тільки практичну функцію - показували час. Сьогодні вдало підібрана модель може стати цікавою прикрасою інтер'єру, що дозволяє створити оригінальне оформлення простору. Годинники з стабілізованого моху передають розслаблення і природність, заспокоюють і дозволяють очам відпочивати, а думкам відволікатися від нап..
04 Jul Декор з мохом в інтер'єрі
Alena 0 139
Раніше в квартирах і офісах було багато кімнатних квітів, ліан і папоротей. Сьогодні в тренді абсолютно нові дизайнерські рішення, які не потребують особливого догляду. Дизайнери інтер'єрів неодноразово довели, що навіть таке непримітне і звичайне рослина, як мох, може мати великий потенціал. Це справжній хіт!Мох завжди асоціювався з запахом лісу, ..
04 Jul Якими перевагами володіють картини з стабілізованого моху
Alena 0 147
Жителям великих міст уже недостатньо кімнатних квітів у горщиках або в вазонах на балконі. У тренді - композиції з моху як у вигляді невеликих картин, так і панно на всю стіну. Детально про вироби з стабілізованого моху ми розповімо в цій статті.Ключові переваги кожної картини з стабілізованого мохуНе вимагає спеціального освітлення, доступу сонячн..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)