Меню
Ваш кошик

Про бренд ECO WATCH
Ми живемо в світі, де кожен за чимось женеться. Одні - за грошима, інші - за мріями і бажаннями. І в якийсь момент всі ми втомлюємося і втрачаємо себе. Це відбувається тому, що кожній людині час від часу потрібно хоча б трохи відпочити ... А що нас заспокоює, розслаблює і наповнює позитивними емоціями? Звичайно ж, контакт з живою природою! Він не завжди можливий в галасливих містах і в виробничих приміщеннях. Але його можна забезпечити у власному житлі або в робочому кабінеті, подбавши про екстраординарному і оригінальному декорі інтер'єру. Завдяки прикрасам з моху ECO WATCH ви створите в своєму будинку, в офісі, ресторані або магазині неповторну і сприятливу атмосферу.


Візьміть частинку живої природи в свій будинок!

У виробах ECO WATCH з натурального моху поєднуються екологічність і свіжість природи, оригінальність дизайну і переваги декоративного панно.


Основні переваги продукції ECO WATCH:

  • натуральність і оригінальність. Ми використовуємо виключно натуральний мох від перевірених постачальників. Він імпортується з лісів і гірських районів Франції, Скандинавії і Норвегії. Всі вживані рослини піддаються процесам стабілізації, завдяки чому вони залишаються живими, еластичними і міцними. Заворожують своїм сяйвом, радують насиченими фарбами. Вони м'які і живі на дотик. Все що містяться в них рідини замінені стабілізуючим розчином;


  • екологічність і безпеку. Мох зібраний вручну з турботою про природу і сертифікований по ISO: 9001 та ISO: 14001. Гіпоалергенний. Не має запаху. Безпечний для дітей і тварин. Не містить шкідливих просочень, Чи не накопичує статичну заряд і не збирає пил. Стійкий до цвілі, грибку і навіть відштовхує пилок. Нащо від сірника, має клас В пожежної безпеки;


  • звукопоглинання. Поглинає в 2 рази більше звуку, ніж вироби з тканини, дерева, пластика такої ж товщини і розміру;


  • не вимагає особливих умов і обслуговування - доступу до сонячного світла, поливу, обрізки. Такі прикраси, як годинник, панно, картина або напис з моху, можна використовувати в будь-якій кімнаті, навіть у ванній і кухні;


  • тривалий термін служби - 5 і більше років;


  • невисока вартість. створити і встановити годинник, картину, напис або логотип з моху - набагато простіше і дешевше, ніж зробити фітосанітарну стіну з живими рослинами і системами поливу. Причому візуальний і заспокійливий ефект - такий же.
Перше враження триває всього 4-6 секунд. Якщо ви хочете, щоб ваш інтер'єр виділявся, щоб в ньому приємно було знаходитися, і він запам'ятався гостям і відвідувачам, замовте композицію з моху ECO WATCH.


Здійснюючи покупку в нашій компанії, ви можете бути впевнені, що вона ретельно підготовлена, перевірена, і ви купуєте сертифіковану продукцію найвищої якості.


Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам за вказаним номером телефону. Опишіть своє бачення. Ми його оцінюємо, підготуємо проект. Після затвердження деталей виконаємо замовлення і відправимо його до вашого міста України.